Dále doporučujeme, cestování, počítače a internet

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Strategie, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Stolní a deskové hry, Animace, Hry pro děti, Bojové hry, Relaxační hry, Logické hry, Adventury, Sportovní hry, Postřehové hry, Karetní hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry a tak dále.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na PC zdarma ke stažení. můžete využít v ultrabook, PC, smartphone, mobil, notebook, mobilní telefon, počítač, phablet, monitor, displej, tablet a pro operační systémy Windows Me, Windows 98, Windows 2000, Linux Fedora, Mac, BlackBerry OS, Lubuntu, Windows 7, Java ME, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile. Full HD tapety ke stažení jsou rozdělené kategorií: motorky, motocykly, zvířata, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, dopravní prostředky, wallpapery, 3D a Abstraktní, letadla, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, noční města, jídlo a nápoje, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, hudební tapety. Zvolit si můžete z velikostí 1600x900, 854x480, 2560x1600, 1366x1024, 1536x2560, 1024x600, 1600x2560, 2560x2048, 1280x768, 1152x864, 1280x800, 360x640, 1920x1080 Full HD, 412x846, 1200x1920, 768x1024 atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Klíčová slova: V, pro dospělé, Full HD tapety na PC zdarma, URL, Vlajky polských vojvodství, Stručný encyklopedický slovník, R, počítače, Obrázek Učitelky, Světové vlajky, pro děti, Seznam souborových přípon, Super online flash hry

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak vytvořit, jak přehrát, jak spustit, v čem spustit, jak převést, jak otevřít, v čem upravit, jak exportovat, jak importovat, kterak editovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, systémové soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, obrazy disků, grafiku, písma, fonty, šablony dokumentů, komprimace dat, dokumenty, konfigurační soubory apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Staré hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme staré hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Oddechové hry, Oblíkačky, Omalovánky, Deskovky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Adventury, Letecké simulátory, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Keywords:hyperlinky, Přehled zkratek a akronymů, internet, Full HD pozadí ke stažení, Obrázek Femme fatale, Nejhranější hry online, Hry pro kluky, PC tapety pro Windows, Biografie, životopis Jessica Biel, Dopravní značky, školství, doporučujeme

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Arkády a plošinovky, Adventury, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Vaření a smažení, online html5 hry, Logické hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Barbie hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií mytologie, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, zločin a právo, sportovci a sportovkyně, historie, státní správa, lékařství, záliby a hobby, politika, umělci a umění, křesťanství, věda, přezdívky, nadpřirozené osoby, Spisovatelé a básníci, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství a vzdělávání, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dekorace, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Adventní kalendář, Hostina, Jmenovka, Staroměstské náměstí, Slámový adventní věnec, Popelka, Jedle, Korálky, Tichá noc, Německy, Jarmark, Striezelmarkt, Recepty, Drážďany, Osvětlení, Linux, Vánoční dekorace, Tiskárna, Vinná klobása, SMS, Vánoční trhy, Rostliny, Wallpaper, Adventní věnec, Papírový vánoční stromek, Vánoční pozadí, Windows, Santa, Vánoční hvězda, Třásně, Květiny apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: zajímavosti, volný čas, zdroje informací, Puzzle online, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, multimédia, kuriozity, Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace, M, Online adventní magazín, F, Databáze osobností Kdo je to?

Fóry, frky, vtipné texty, ftipy, vtípky, anekdoty

Chcete se pobavit? Fóry, frky, vtipné texty, ftipy, vtípky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, vtipné hádanky, vtipné citáty, murphyho zákony, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, obecné zkratky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, geocaching, měny, státy usa, politické strany a hnutí, země EU, fyzikální jednotky, týmy NHL, hudební zkratky apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zadarmo, Omalovánky k vytištění pro děti, internetové stránky, zábava, Přehled vlajek USA, Ashley Judd fotky, cestování, Federace USA, odkaz

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako školství a vzdělávání, věda, psychologie, profese a zaměstnání, záliby a hobby, sportovci a sportovkyně, politici, filozofie, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, osobnosti, národnost, státní správa, zločin a právo, politika, Spisovatelé a básníci, vlastnosti, lékařství, fikce a fantasy, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, poruchy, mytologie atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Závodní moto hry, Karetní hry, Akční hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Vtipy, vtípky, anekdoty, frky, fóry, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtipy, vtípky, anekdoty, frky, fóry, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtipné hádanky, O škole, O Somálcích, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Frky o tchýních, O manželství, O ekonomech, O mužích apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Klíčová slova: tipy, Životopisy slavných osobností, Staré hry online, Obrázky a kliparty zdarma, V, Chicago, Online adventní magazín, Stručný encyklopedický slovník, Online hry pro děti zdarma, linky, webové stránky, humor, Biografie, životopis Christina Ricci, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nedostatek obuvi: Proč u nás nikdy nemůže být nedostatek obuvi? - Protože máme několik tisíc ministerských úředníků a všichni dělají jednu botu za druhou.

Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

V parku stojí socha děvčete a hocha. S neskrývanou rozkoší každou noc tu sousoší.

Další odkazy:

Internetové omalovánky
Obrázek Make up
Odkazy na zajímavé weby
Gabile.com, Instanbul online LGBT dating service
India
Doporučené odkazy
Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Sexy Eri Aikawa
Linky na partnerské weby
Ruletka Gra
Liverpool Football Club angielski klub piłkarski
Doporučené internetové odkazy
Úspory a spoření
Arsenal FC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.