Naše tipy, důležité informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Myšlenky, úsloví, bonmoty, rčení, motta, aforismy, moudrosti

Citáty slavných, Myšlenky, úsloví, bonmoty, rčení, motta, aforismy, moudrosti, . Naleznete zde citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o odvaze, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o bohu od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií školství a vzdělávání, politici, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, národnost, politika, Spisovatelé a básníci, nadpřirozené osoby, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, mytologie, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné a příbuzenské vztahy, umělci a umění, osobnosti, věda, vlastnosti, žurnalisté a novináři, státní správa, křesťanství, historie, psychologie atd.

Internet, síť, důležité informace

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Dopravní značky, multimédia, Vlajky amerických států USA, Football, tipy, info, zajímavosti, Thailand, Slovník pojmů Co je to?, Prapory českých měst, H, weby

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky atd.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pro děti, Německy, Václavské náměstí, Láska nebeská, Wallpaper, Rostliny, Tisk, Pokrmy, Milka, Třásně, Osvětlení, Tichá noc, Monitor, Sněhová vločka, K Vytisknutí, Vánoční koledy, Sněhulák, Jídlo, Jedle, Jmenovky, Patchwork, Keramika, Vánoční filmy, Kavkazská jedle, Adventní kalendář, Jingle Bells, Křesťanství, Vánoční hvězda, Betlém, Linecká kolečka, K Vytištění apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Keywords:linky, Nejlepší online hry zdarma, doporučujeme, internet, Christina Applegate celebrity, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Světové vlajky, Přehled přípon a koncovek souborů, Omalovánky nejen pro děti, odkaz, pro děti, Seznam zkratek a akronymů

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Informace, důležité informace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: materiály, český jazyk, náboženství a křesťanství, politika, chemie, psychologie, internet, cestování, literatura, školství, různé, latina, účetnictví, sport, nemoce, věda, rostliny, filozofie, software, lékařství a medicína, zkratky, fyzika, nástroje, stavebnictví atd.

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Animace, Závody aut, Akční hry, Logické hry, Karetní hry, Adventury, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, měny, geocaching, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, země EU, firmy a společnosti, státy usa, mezinárodní organizace, okresy České republiky, fyzikální jednotky, týmy NHL, hudební zkratky apod.

Klíčová slova: Full HD wallpapers na PC, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online web Hry zdarma bez registrace, Lesotho, cestování, Full HD wallpapers na PC, kuriozity, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, Webové online testy zdarma, Biografie slavných osobností, webové stránky, Kliparty pro dokumenty

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií psychologie, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, rodinné a příbuzenské vztahy, osobnosti, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, politika, zločin a právo, umělci a umění, herectví, herci a herečky, politici, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, sportovci a sportovkyně, vlastnosti, státní správa, národnost, lékařství, podnikání a podnikatelé, Spisovatelé a básníci, poruchy, mytologie atd.

Síť, důležité informace

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, země Afriky, země jižní Asie, země východní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Hlášky, myšlenky, aforismy, moudrosti, přísloví, motta, výroky

Citáty slavných, Hlášky, myšlenky, aforismy, moudrosti, přísloví, motta, výroky, z kategorií přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, školství, zadarmo, Úspory a spoření, Americké federální vlajky, Seznam státních vlajek, webovky, Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení, Vánoční web, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník

Full HD wallpapers na PC - obrázky na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD wallpapers na PC. můžete využít v displej, mobil, ultrabook, smartphone, mobilní telefon, počítač, monitor, tablet, obrazovka počítače, phablet, notebook a pro operační systémy Windows 7, Android, Linux Ubuntu, macOS, Lubuntu, Slackware, Mac, Linux Xubuntu, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: ptáci, motorky, tenisté a tenistky, květiny, Formule 1, nature - příroda, fantasy, free wallpapers, zvířata, velkoměsta a noční život, fraktály, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery. Dostupné rozměry 1280x854, 1680x1050, 1280x800, 1920x1080 Full HD, širokoúhlé 1366x768, 375x812, 1920x1440, 2560x2048, 1440x900, 1600x900, 2560x1920, 1152x768, 1080x1920, 412x846, 1800x1440, 854x480 atd.

Wallpapery na tablet - pozadí na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery na tablet. vhodné pro smartphone, mobil, notebook, počítač, monitor, obrazovka počítače, ultrabook, displej, tablet, mobilní telefon, PC a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Mac, Windows Server 2012, Windows 7, Linux Fedora, Windows Me, Lubuntu, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Slackware. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, květiny, fraktály, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, free wallpapers, motorky, sportovní a závodní auta, zvířata, armáda, válka, zbraně, Formule 1, ptáci, fantasy, oceán, moře, pláže, flóra, stromy. Dostupné rozměry 1536x2560, 1366x1024, HD 1280x720, 2560x2048, 375x667, širokoúhlé 1366x768, 360x720, 1152x768, 1600x900, 1080x1800, 768x1024, 2048x1536, Full HD 1080x1920, 1280x800, 2560x1440, 800x1280 atd.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové online gamesy, Strategie, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Klasické, Logické, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Závodní, parkování - parkovačky, Pro dívky, Střílečky, Oddechové, Karetní, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Náš tip, důležité informace

Klíčová slova: M, Nejhranější hry online, zábava, zeměpis, Pozadí na PC, Sunderland AFC, výukové pomůcky, Dopravní značení, V, volný čas, humor, Online hry zdarma, Biografie Yasmine Bleeth, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nový žák: První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Další odkazy:

Biografie Avril Lavigne
Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace
Zajímavé internetové odkazy
Liverpool FC - Premiere league
Carmen Electra
Odkazy na partnerské weby
Omalovánky a pozadí na plochu PC
Doporučené odkazy
Obrázky vlajek, vlaječek, praporů
Tipy na Partnerské weby
Charlize Theron
Biografie Jennifer Lawrence
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Tenis wallpapers
Lindsay Lohan celebrity

Děkujeme vám za vaši návštěvu.