Partnerské weby, volný čas a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, mobil, PC, ultrabook, počítač, displej, phablet, monitor, notebook, smartphone, tablet a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows NT, Windows Server 2012, Android, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Java ME, Windows 2000, Windows Me, SUSE Linux, OSX. Wallpapers na plochu počítače z kategorií motorky, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, zvířata, flóra, stromy, nature - příroda, květiny, oceán, moře, pláže, fantasy, hmyz a pavouci, ptáci, free wallpapers, Formule 1, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupné velikosti jsou 3200x1800, 360x760, 640x480, 360x720, 1152x864, 375x812, 854x480, 1024x600, HD 1280x720, 393x786, 1920x1080, 1080x1920, 1920x1280, 1280x1024, 2560x2048, 320x568 atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: chemie, český jazyk, nástroje, latina, filozofie, zločin a právo, fyzika, hardware, lékařství a medicína, školství, počítače, účetnictví, příroda, literatura, kultura, materiály, náboženství a křesťanství, zkratky, bankovnictví, matematika, cestování, rostliny, jídlo, sport atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Tapety na plochu počítače - obrázky na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu počítače. jsou vhodná pro mobil, tablet, ultrabook, phablet, mobilní telefon, PC, počítač, monitor, notebook, displej, smartphone a pro operační systémy Chrome OS, OSX, Linux Fedora, Windows NT, Windows 95, SUSE Linux, Windows XP, Windows 98, Linux Xubuntu, Lubuntu, Windows Server 2012. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: wallpapery, příroda, krajina, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, voda a bubliny, hudební tapety, jídlo a nápoje, noční města. Zvolte si z rozměrů 854x480, 360x720, 2560x1600, 2048x1536, 1024x768, 1280x800, 360x760, 412x846, 1440x900, 2160x3840, 1920x1440, 2048x1080, hi res 2560x1920, 1920x1280, 1200x1920, 320x568 atd.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, úřady a ministerstva, obecné zkratky, měny, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, státy usa, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, okresy České republiky apod.

Klíčová slova: č, Hry pro dívky online, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, doporučujeme, Wallpapers auta - cars, F, info, tipy, Uma Thurman, Stručný slovník pojmů a termínů, školství, Federace USA, výukové pomůcky

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: žurnalisté a novináři, zločin a právo, lékařství, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné a příbuzenské vztahy, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, profese a zaměstnání, přezdívky, psychologie, školství a vzdělávání, sportovci a sportovkyně, politika, věda, Spisovatelé a básníci, politici, národnost, státní správa, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Informace, volný čas a zábava

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Omalovánky, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Oblíkačky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Oddechové hry, Střílecí hry, Adventury, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, mapy, náboženství, ženy a dívky, nástroje a přístroje, muži, stavby, věda, jídlo a nápoje, hmyz, hudba, rostliny, láska, zelenina, ovoce, zvířata, květiny, osobnosti a lidé, symboly, smajlíci a emotikony, ptáci, Vánoce a Advent, sport atd.

Keywords:humor, webové stránky, B, odkaz, Vlajka Pitcairnových ostrovů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Státní prapory všech zemí, internet, Ekonomika Ruské federace, Nej hry online, Přehled souborových přípon, A

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Síť, volný čas a zábava

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako národnost, umělci a umění, žurnalisté a novináři, záliby a hobby, historie, přezdívky, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, Spisovatelé a básníci, školství a vzdělávání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné a příbuzenské vztahy, fikce a fantasy, lékařství, filozofie, herectví, herci a herečky, psychologie, politika, mytologie, zločin a právo, věda atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Online adventní magazín, linky, Super online kvízy, Biografie Cameron Diaz, Online hry pro děti zdarma, zdarma, Obrázky, kliparty, Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé, Dopravní značky, Online web Hry zdarma bez registrace, pro dospělé, URL

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Fórky, vtípky, anekdoty, vtipné texty, černý humor, ftipy

Potřebujete se naladit? Fórky, vtípky, anekdoty, vtipné texty, černý humor, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Vtipné hádanky, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O Němcích, O škole, O manželství, O důchodcích, O mužích apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma. Mj. na webu naleznete Akční hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Postřehové, Logické, Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma . Naleznete zde Logické, Oddechové, parkování - parkovačky, Pro dívky, Karetní, Střílečky, Sportovní, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: internetové stránky, Slovník pojmů Co je to?, Online geografické testy zdarma bez registrace, Charlize Theron, zeměpis, Tapety na plochu počítače, zajímavosti, Eliza Dushku, cestování, Super free web games zdarma, Databáze osobností Kdo je to?

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Obrazovka, Pozadí, Třásně, Zdraví, SMS, Vánoční koule, Husarské knoflíky, K Vytištění, Sám doma, Jingle Bells, Vosí hnízda, Kameňák, Kuba, Perníčky, Vánoční kaktus, Šišky, Květiny, Vánoční punč, Silvestr, Blahopřání, Ježíš Kristus, Schleich, Desktop, Křesťanství, Vánoční svíčky, Vánoční pozadí, Koleda, Vídeňský punč, Jmenovka, Píseň, Řetězy apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rakousko-Uhersko, Obchodník, Komunisté, Olympijští vítězové, Česká královna, Generalissimus, Egypt, Císař, Válka, Královna, Masový vrah, Habsburkové, Scénárista, Washington Capitals, Náboženství, Producent, Spisovatel, Starověký Egypt, Právník, Herec, Američané, Vládce, Sochař, Itálie, Sebevražda, Ministr zahraničí, Hokejisté, Dabérka, Architekt, Vražedkyně, Ekonom, Vrah, HIV pozitivní, Státník, Rakušan, Miliardář apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Internet, síť, volný čas a zábava

Klíčová slova: Online vánoční webzine, zadarmo, hyperlinky, Webové online testy zdarma, zábava, Celebrita Sarah Jessica Parker, Online hry zdarma, Státní prapory, zdroje informací, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Obrázky, kliparty, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Úhel pohledu: Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Další odkazy:

Obrázek Japonka
Stránky o Ruské federaci. Historie, současnost, osobnosti, geografie, politika
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Dětské omalovánky
Omalovánky - dinosauři
Tipy na Partnerské weby
Lionel Messi fotbalista
Naše tipy na užitečné weby
Texaský hold’em poker
Doporučené odkazy
Banderas de los Países del Mundo
Celebrita Ali Landry
Tipy na užitečné weby
Fotografie Rose McGowan
Eliza Dushku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.