Zajímavé odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Ftipy, vtipné texty, frky, fóry, vtípky, černý humor

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipné texty, frky, fóry, vtípky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipné básničky apod.

Staré hry online

Zapařte si staré hry online . Naleznete zde Oddechové, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Logické, Závodní, parkování - parkovačky, Klasické, Bojové online gamesy, Pro dívky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Strategie, Velikonoční hry a podobně.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Tapety do mobilu - počítačové tapety pro Windows

Také doporučujeme: Tapety do mobilu. lze použít v obrazovka počítače, PC, počítač, displej, notebook, tablet, phablet, smartphone, monitor, ultrabook, mobil a pro operační systémy Android, Linux Mint, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Mac, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows NT, macOS, Red Hat Linux. Tapety na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hry a herní wallpapery, zvířata, wallpapery, hudební tapety, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, psi a štěňátka, příroda, krajina, voda a bubliny, rostliny, motorky, motocykly, noční města, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, auta, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete z velikostí Full HD 1080x1920, 393x786, 640x480, 1536x864, 1920x1080 Full HD, 800x600, 2560x1440, 320x568, 1024x768, 1152x768, 1152x1920, 1536x2560, 1366x1024, 2048x1080, 1440x2560, 1600x1200 atd.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: odkaz, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přehled formátů souborů, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Tým NHL Winnipeg Jets, Obrázky vlajek měst ČR, Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Online poker, varianty pokerových her, tipy a triky, cestování, Kliparty pro dokumenty, Staré hry online, URL

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Skvělé hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Závody aut, Adventury, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Strategie, Bojové hry, Relaxační hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Střílečky, Pro dívky, Karetní hry, Animace, Sportovní hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Zlínský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj apod.

Keywords:Přehled souborových přípon, Webové online testy zdarma, Biografie slavných osobností, Wallpapery na tablet, Co je to Advent?, školství, R, internet, Biografie, životopis Ashley Olsen, F, weby, Obrázky a kliparty zdarma

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, vodorovné značení apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Dopravní značení, webovky, Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women, pro dospělé, Tapety do mobilu, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Real Madrid football, hyperlinky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, počítače, výukové pomůcky

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - pozadí na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. jsou vhodná pro ultrabook, tablet, PC, mobil, displej, smartphone, phablet, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor a pro operační systémy Linux Mint, SUSE Linux, Windows NT, Apple iOS (iPhone), OSX, Microsoft Windows 8, Windows XP, Windows 98, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Windows 2000. Pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, flóra, stromy, ptáci, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, nature - příroda, motorky, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, Formule 1, oceán, moře, pláže, fantasy, sportovní a závodní auta, květiny. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1200, 1920x1080, 1280x1024, 1200x1920, 412x846, 1080x1800, 1280x854, 360x640, 1152x1920, 1600x1200, 2560x1600, Full HD 1080x1920, 768x1024, 854x480, 2560x1440, 2560x1920 atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Strategie, Akční hry, Sportovní hry, Pro dívky, Adventury, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Animace, Postřehové hry, Závody aut, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Bojové hry, Hry pro děti a tak dále.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Wallpapery na tablet - obrázky na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na tablet. lze použít v ultrabook, notebook, tablet, displej, mobil, PC, obrazovka počítače, phablet, smartphone, monitor, počítač a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 2000, Windows 95, Microsoft Windows Vista, OSX, Red Hat Linux, FreeBSD, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Windows Me. Pozadí na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako nature - příroda, květiny, sportovní wallpapery, motorky, zvířata, free wallpapers, fraktály, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, ptáci, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolit si můžete rozměry 1152x768, 1600x1200, 1920x1280, 800x1280, 393x786, 3200x1200, 1920x1200, 3200x1800, 2048x1080, 1024x600, 1080x1920, 1920x1440, 1152x864, 1440x2560, 854x480, 1280x720 atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak otevřít, jak importovat, jak vytvořit, čím zobrazit, čím prohlížet, jak konvertovat, kterak editovat, v čem upravit, jak přehrát, v čem spustit soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, šablony dokumentů, systémové soubory, dokumenty, spustitelné soubory, internet a web, hudební audio soubory, komprimace dat, koncovky souborů, písma, fonty, konfigurační soubory apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Normalizace, Závodník, Žijící, Olympiáda, Sochař, Generalissimus, Zlatý slavík, Poslanec, Trest smrti, Charta 77, Nežijící, Komunisté, Sebevražda, Textař, Prezidenti, Komik, Druhá světová válka, Právník, Architekt, Američan, Česká královna, Ekonom, Rakušan, Egypt, Pittsburgh Penguins, Komunista, Svatý, Zpěvačka, Washington Capitals, Gymnasté, První republika, Orlík, Čeští králové, Diplomat, Ital, Lord apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, Webové online testy zdarma, Seznam státních vlajek, Nepal, odkazy, Státní prapory, doporučujeme, Cuba, zábava, Online adventní magazín, F

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Moudrosti, moudra, úsloví, výroky, motta, hlášky, bonmoty

Citáty slavných, Moudrosti, moudra, úsloví, výroky, motta, hlášky, bonmoty, . Mj. na webu naleznete citáty o víře, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o penězích, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o zlu od různých známých osobností.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií chemie, jídlo, nemoce, latina, fyzika, lékařství a medicína, nástroje, příroda, počítače, matematika, ekonomie a ekonomika, rostliny, věda, náboženství a křesťanství, materiály, účetnictví, zločin a právo, bankovnictví, cestování, politika, software, školství, nápoje, psychologie atd.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, Antarktidy, země Afriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Klíčová slova: pro děti, Nejhranější online hry zdarma, webové stránky, zdroje informací, volný čas, Hazard a gambling, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, linky, Pozadí na PC, Staré hry online, zajímavosti, Životopisy slavných osobností, Zdarma ke stažení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Bolest hlavy: Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Ta vodka chutná jako ředidlo.

Další odkazy:

Omaha Hold’em poker
Kostky
Odkazy na užitečné webové stránky
La roulette Le croupier du casino
Biografie Penelope Cruz
Naše tipy na zajímavé stránky
Biografie, životopis Brooke Shields
Odkazy na zajímavé weby
Proxy server
Zajímavé internetové odkazy
Wallpapers na plochu Vánoce
Omalovánky - dinosauři
Zajímavé webové stránky
Celebrita Paris Hilton
Dubai

Děkujeme vám za vaši návštěvu.